chrome hearts online Windows-8.1-professional-Key-sale Windows-8-Professional-Key-sale Office-2007-Ultimate-Key-online Windows-8-Professional-Key cheap-Windows-8-Professional-Key Office-Professional-2007-Key cheap-Office-Professional-2007-Key Office-Professional-2007-Key-online
M2020-615 NS0-156

Rehabilitacja

Zapraszamy do skorzystania naszych usług rehabilitacyjnych świadczonych w domu pacjenta.

Rehabilitacja jest jedną z coraz prężniej rozwijających się dziedzin medycyny. Poprzez rehabilitację rozumiemy wszelkie działania leczniczo-terapeutyczne polegające na zastosowaniu przeróżnych technik takich jak np. kinezyterapia, masaż leczniczy czy też fizykoterapia w celu powrotu do zdrowia. Bóle i choroby stawów można pokonaćrehabilitacją. Podczas wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych, można stosować dodatkowe zabiegi wspomagające proces leczenia jak np. kinesiology taping.

Metody rehabilitacji – aby poznać metody rehabilitacji jakimi pracujemy z pacjentami, zapraszamy do działu metod rehabilitacyjnych.

Oferujemy indywidualną rehabilitację pacjentów, której celem jest przywracanie sprawności po urazach i chorobach, a także zapobieganie dalszemu rozwojowi dysfunkcji. Usługi rehabilitacyjne świadczone są przez doświadczoną kadrę fizjoterapeutów, która nieustannie poszerza swoją wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje za pomocą kursów, szkoleń i konferencji.

Zadzwoń i umów się na rehabilitację lub masaż

Oferta specjalna

Pakiet REHABILITACJI - 10%

Przy zamówieniu 10 zabiegów rehabilitacyjnych z góry, proponujemy cenę specjalną pomniejszoną o 10 %.

Pakiet SENIOR, 30,00 zł

Ćwiczenia dobierane indywidualnie dla seniorów, wykonywane w domu, których celem jest poprawienie kondycji fizycznej i samopoczucia.

Praktyczne informacje


Nasze usługi rehabilitacyjne oferujemy tylko w formie dojazdu do pacjentów. Działamy terenie Trójmiasta – Gdańsk, Sopot, Gdynia, a także najbliższych okolic – Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański.

Koszt dojazdu, jest doliczany do każdej wizyty i wynosi 10 zł

Umawianie spotkania

Bardzo prosimy o wcześniejsze (kilkudniowe) umawianie wszelkich zabiegów rehabilitacyjnych, dzięki czemu będziemy mogli zapewnić Państwu ciągłość w leczeniu, tak ważną w procesie rehabilitacji.

Przeczytaj przed wizytą
bilety lotnicze
Tanie bilety lotnicze na wszystkie loty. Rezerwacja biletów lotniczych.
tickets.pl
dj bielsko
Profesjonalna obsługa muzyczna. Dj Wodzirej Marek Bajon.
djadus.pl
rehabilitacja wrocław
Klub rehabilitacji oraz masaży we Wrocławiu.
rehabklub.pl
© Bodyrelieve.pl profesjonalne masaże indywidualne na terenie Pomorza.