Windows-8.1-Professional-Key  buy-Windows-8.1-Professional-Key  windows-7-ultimate-key  Windows-7-Home-Premium-Key  Windows-7-Home-Premium-Key-online  windows-7-professional-key  buy-windows-10-key  
M2020-615 NS0-156

Rehabilitacja

Zapraszamy do skorzystania naszych usług rehabilitacyjnych świadczonych w domu pacjenta.

Rehabilitacja jest jedną z coraz prężniej rozwijających się dziedzin medycyny. Poprzez rehabilitację rozumiemy wszelkie działania leczniczo-terapeutyczne polegające na zastosowaniu przeróżnych technik takich jak np. kinezyterapia, masaż leczniczy czy też fizykoterapia w celu powrotu do zdrowia. Bóle i choroby stawów można pokonaćrehabilitacją. Podczas wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych, można stosować dodatkowe zabiegi wspomagające proces leczenia jak np. kinesiology taping.

Metody rehabilitacji – aby poznać metody rehabilitacji jakimi pracujemy z pacjentami, zapraszamy do działu metod rehabilitacyjnych.

Oferujemy indywidualną rehabilitację pacjentów, której celem jest przywracanie sprawności po urazach i chorobach, a także zapobieganie dalszemu rozwojowi dysfunkcji. Usługi rehabilitacyjne świadczone są przez doświadczoną kadrę fizjoterapeutów, która nieustannie poszerza swoją wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje za pomocą kursów, szkoleń i konferencji.

Zadzwoń i umów się na rehabilitację lub masaż

Oferta specjalna

Pakiet REHABILITACJI - 10%

Przy zamówieniu 10 zabiegów rehabilitacyjnych z góry, proponujemy cenę specjalną pomniejszoną o 10 %.

Pakiet SENIOR, 30,00 zł

Ćwiczenia dobierane indywidualnie dla seniorów, wykonywane w domu, których celem jest poprawienie kondycji fizycznej i samopoczucia.

Praktyczne informacje


Nasze usługi rehabilitacyjne oferujemy tylko w formie dojazdu do pacjentów. Działamy terenie Trójmiasta – Gdańsk, Sopot, Gdynia, a także najbliższych okolic – Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański.

Koszt dojazdu, jest doliczany do każdej wizyty i wynosi 10 zł

Umawianie spotkania

Bardzo prosimy o wcześniejsze (kilkudniowe) umawianie wszelkich zabiegów rehabilitacyjnych, dzięki czemu będziemy mogli zapewnić Państwu ciągłość w leczeniu, tak ważną w procesie rehabilitacji.

Przeczytaj przed wizytą
rehabilitacja wrocław
Klub rehabilitacji oraz masaży we Wrocławiu.
rehabklub.pl
książka telefoniczna
Książka telefoniczna tpsa osób prywatnych i firm. Znajdź numer
internetowa-ksiazka-telefoniczna.pl
lokalizacja telefonu
UWAGA ! Program do namierzania telefonów komórkowych po numerze. Skuteczna metoda!
lokalizator-telefonu-online.pl
© Bodyrelieve.pl profesjonalne masaże indywidualne na terenie Pomorza.